Více o ARK Drops

Jak kapky ARK DROPS fungují?

ARK drops je přírodní prostředek na zvýšení výkonu. Normálně je máta peprná extrémně obtížně poživatelná, protože je pro nás příliš silná. ARK drops je dokonalá směs přírodních olejů, kde je hlavní hvězdou máta peprná. Podle studií zlepšuje váš sportovní výkon a kognitivní výkonnost díky uvolnění hladkého svalstva průdušek, zvyšuje hladinu kyslíku a snížení hladiny laktátu v krvi. 

S kapkami ARK Drops získá vaše tělo více energie a schopnost lepší regenerace. Kyslík detoxikuje krev a posiluje imunitní systém. Udržuje stabilní krevní tlak a zvyšuje vytrvalost, takže můžete cvičit déle a s větším výkonem! Když cvičíte a vaše svaly pracují intenzivněji, vaše tělo spotřebuje více kyslíku. uvedené výhody znamenají, že budete správně dýchat a posilovat mozek a krev kyslíkem. To zase zvýší množství síly a pomůže vám vyprodukovat více výkonu při cvičení!

Účinky na tělo

Jelikož ARK Drops zajišťuje lepší proudění vzduchu, zlepšuje kognitivní výkonnost díky uvolnění hladkého svalstva průdušek, zvýšení hladiny kyslíku a snížení hladiny laktátu v krvi. Poskytnutím většího množství kyslíku tělu uvolňujete více energie, zklidňujete svůj nervový systém a v konečném důsledku snižujete každodenní stres. Kdo by se nechtěl cítit více pod kontrolou své mysli?

Méně stresu!

ÚČINKY NA TĚLO (1)

Kapky ARK jsou 100% vhodné pro vegany. Při výrobě byl použit přirozený výběr různých olejů, aby byl vytvořen dokonalý vzorec, který vás přirozeně povzbudí. Obsahuje důležité vitaminy a minerály, jako jsou vitaminy C a E, a také kyselinu listovou, vápník a železo. S pomocí MCT oleje lze pozitivně ovlivnit náladu a energetický metabolismus. Zejména mozek potřebuje mastné kyseliny, aby byl schopen výkonu a koncentrace. Kapky ARK jsou přirozeně slazené.

Sledujte nás

Nákupní košík